Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Світовий банк

Світовий банк є другим, після МВФ, кредитором України. За роки співробітництва Світовий банк затвердив для України 67 позик загальним обсягом більш ніж 14 млрд. дол. США та 737,05 млн євро з яких отримано 11,8 млрд. дол. США та 657,5 млн євро.

Ресурси цієї організації використовуються для підтримки державного бюджету, здійснення інституційних та структурних реформ, підготовки та реалізації довгострокових інвестиційних проектів, які відповідають пріоритетним напрямам економічного розвитку України. З метою підтримки України на шляху впровадження структурних реформ в економіці Світовим банком надано Гарантію на підтримку державної політики у сфері економічного зростання та фіскально стійких послуг.

Станом на 1 травня 2022 року портфель проектів МБРР складається з 20 проектів, з яких 17 інвестиційних проектів - знаходяться на стадії реалізації та 3 системні проекти, на загальну суму 4 068,93 млн дол. США та 737,05 млн євро, вибірка коштів за якими складає 3 003,49 млн дол. США та 657,5 млн євро (73,82 % загальної суми позик).

Вибірка по інвестиційних проєктах Світового банку станом на 01.05.2022

30 липня 2021 року Секретаріат глобальної програми Державних видатків та фінансової підзвітності (ДВФП) оприлюднив «Оцінювання ґендерно орієнтованого управління державними фінансами за програмою ДВФП уряду України за 2020 рік». Оцінювання було проведено в рамках Партнерської програми ЄС та Світового банку «Програма підтримки України в управлінні публічними фінансами».

Україна стала однією з дев’яти країн, які першими застосували новостворену методологію оцінки ґендерно орієнтованого управління державними фінансами, розроблену секретаріатом ДВФП. Метою додаткового до ДВФП оцінювання ґендерно орієнтованого бюджетування (ҐОБ) є збирання інформації щодо того, якою мірою ґендерний підхід посідає належне місце у системі управління державними фінансами України та встановлення підходів до застосування ҐОБ в ході всього бюджетного процесу.

Звіт можна завантажити на офіційному сайті ДВФП (англійською або українською мовою) - https://www.pefa.org/node/4411.

Повідомлення про оприлюднення «План екологічних та соціальних зобов’язань» (ПЕСЗ) в рамках впровадження проекту «Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні»  ПЕСЗ (ESCP)

Повідомлення про оприлюднення «Плану залучення зацікавлених сторін» в рамках впровадження проекту «Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні» ПЗЗС (SEP)


Додаткове фінансування для Проекту «Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління (AF for PEACE) в Україні» (P179344)

ESCP AF PEACE draft June 18

План залучення зацікавлених сторін (AF for PEACE)

SEP AF PEACE draft 18 June

Повідомлення про оприлюднення «Плану залучення зацікавлених сторін» (ПЗЗС) в рамках додаткового фінансування для Проекту «Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні» (AF for PEACE)