Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації. E-mail для запитань та пропозицій support@minfin.gov.ua

Міжнародне співробітництво

З метою стабілізації української фінансової системи, сприянню проведенню структурних реформ та створення підґрунтя для сталого економічного зростання, Міністерство фінансів активно співпрацює з нашими дво- та багато сторонніми партнерами. В рамках такого співробітництва Міністерство працює над залученням фінансової та технічної підтримки, обміном кращим міжнародним досвідом та приведенням українських стандартів у відповідність до світових практик.

Міністерство фінансів, як головний орган у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову та бюджетну політику, здійснює супроводження та внутрішній облік програм, в рамках яких Україні (Уряду України) надається фінансова допомога, що надходить та безпосередньо до державного бюджету країни.

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення додаткового конкурсного відбору незалежних аудиторів для формування відкритого Переліку незалежних аудиторів,  які матимуть право на проведення перевірок витрат в рамках спільних операційних програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства  2014-2020 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 року № 554 «Про запровадження національної системи управління та контролю за виконанням спільних операційних програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства 2014-2020» та відповідно до пункту 8 Порядку формування відкритого переліку незалежних аудиторів у рамках спільних операційних програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства 2014-2020, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 19.12.2018 №1045, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 січня 2019 року за №51/33022 (далі – Порядок), Міністерством фінансів України розпочато процедуру додаткового конкурсного відбору незалежних аудиторів, які будуть обрані головним партнером та/або партнером для проведення перевірки витрат за проектами в рамках спільних операційних програм.

Суб’єкти аудиторської діяльності, які мають намір взяти учать у конкурсному відборі, повинні:

1) відповідати критеріям, визначеним у додатку 1 до Порядку;

2) подати до Міністерства фінансів України лист-звернення та документи, визначені у пункті 2 розділу ІІІ Порядку.

Прийом заявок на участь у конкурсному відборі починається з 06 липня 2020 року і закінчується 17 липня 2020 (триває 10 робочих днів).

Суб’єктами аудиторської діяльності має бути надіслано перелік документів у паперовому вигляді на адресу Міністерства фінансів України (м. Київ, 04071, вул. Межигірська, 11).

Контактні особи:

Міхайлова Ольга Анатоліївна (044) 206-58-33, mikhailova@minfin.gov.ua 

Харламов Валерій Сергійович (044) 206-58-42, kharlamov@minfin.gov.ua

Довідково:

Україна є учасницею 4 спільних операційних програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства 2014-2020 р.р., зокрема:

1) «Україна-Польща-Білорусь»

Інформація по Програмі за посиланням     https://www.pbu2020.eu/ua

2) «Україна-Словаччина-Угорщина-Румунія»

Інформація по Програмі за посиланням     https://huskroua-cbc.eu/

3) «Україна-Румунія»

Інформація по Програмі за посиланням     http://www.ro-ua-md.net/uk/

4) «Басейн Чорного моря»

Інформація по Програмі за посиланням -  https://blacksea-cbc.net/