Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

ПриватБанк

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПРИВАТБАНК» (далі – Банк) було створено відповідно до установчого договору від 07 лютого 1992 року у формі товариства з обмеженою відповідальністю під назвою Комерційний банк «ПриватБанк» та зареєстровано Національним банком України 19 березня 1992 року (реєстраційний № 92).

З метою запобігання виникнення нестабільності ситуації у банківській системі України та враховуючи системну важливість АТ КБ «ПриватБанк» 18 грудня 2016 року держава взяла участь у виведенні Банку з ринку шляхом його націоналізації.

Держава в особі Міністерства фінансів у встановленому законодавством порядку набула права власності на 100% акцій АТ КБ «ПриватБанк»  з урахуванням рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 грудня 2016 р. «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки України в економічній сфері та захисту інтересів вкладників», введеного в дію Указом Президента України від 18 грудня 2016 р.  № 560 та рішення Ради з фінансової стабільності від 18 грудня 2016 року.

На сьогодні єдиним акціонером Банку, якому належить 100% акцій Банку, є держава. Функції з управління корпоративними правами держави у АТ КБ «ПриватБанк» здійснює Кабінет Міністрів України, який також виконує функції вищого органу управління державного банку.

Голова Правління АТ КБ «ПРИВАТБАНК» − Герхард Бьош.

Члени Правління*: Самаріна Ганна Юріївна, Мунтеану Разван, Лебединець Ігор Анатолійович, Чернишова Лариса Петрівна, Качмарек Марюс.

Головою Наглядової ради АТ КБ «ПРИВАТБАНК» є Шерон Іскі (незалежний член).

Склад Наглядової ради*: Еран Кляйн, Сульжик Роман Миколайович, Томаш Ольга Андріївна, Надір Шейх, Себастіан Шьонайх-Каролат − незалежні члени, Шевальов Артем Валентинович (представник держави від Кабінету Міністрів України), Мецгер Юлія Юріївна (представник держави від Президента України), Олексієнко Сергій Олександрович (представник держави від Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності).

*Інформація станом на 01.09.2022

Вебсайт банку https://privatbank.ua/