Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Укргазбанк

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВА АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «УКРГАЗБАНК» (далі – Банк) є правонаступником ЗАТ «Інтергазбанк» та АТЗТ «Хаджибейбанк», зареєстрованим Національним банком України 21 липня 1993 року (реєстраційний № 183).

У 2009 році держава взяла участь у капіталізації АБ «Укргазбанк» з його подальшою докапіталізацією протягом 2009–2015 років

Крім цього, 16.06.2015 прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про додаткову капіталізацію ПАТ АБ «Укргазбанк» № 384, яка передбачає докапіталізацію АБ «Укргазбанк» у зв’язку з виведенням неплатоспроможного ПАТ «АКБ «Київ» з ринку згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 № 61 «Деякі питання участі держави у виведенні з ринку ПАТ «АКБ «Київ». Це забезпечило консолідацію банків, у капіталі яких є державна частка, збереження коштів клієнтів ПАТ «АКБ «Київ» та сприяло найбільш ефективному використанню державних коштів при виведенні неплатоспроможного банку з ринку.

Cтаном на сьогодні 94,94% акцій Банку належить державі в особі Міністерства фінансів України.

Голова правління АБ «УКРГАЗБАНК» - Кравець Андрій Миколайович.

Члени правління: Дубровін Олександр Віталійович, Василець Наталія Євгенівна, Морозов Родіон Валерійович, Савощенко Тамара Юріївна, Чернишов Денис Вікторович, Харітіч Сергій Володимирович, Чепінога Людмила Анатоліївна

Головою Наглядової ради АБ «УКРГАЗБАНК» є Давда Шренік Діраджлал (незалежний член).

Склад Наглядової ради: Багіров Теймур Мамедович, Коняс Славомір Роман, Блащук Юрій Олександрович, Волчко Оксана Юліанівна – незалежні члени, Шевальов Артем Валентинович,  Улютін Денис Валерійович - представники держави.

В рамках реалізації Засад стратегічного реформування державного банківського сектору 18.02.2018 була затверджена Стратегія розвитку АТ «Укргазбанк» на 2019-2021 роки, відповідно до якої основною стратегічною метою є стати провідним ЕКО банком України.

У 2017 році Банк підписав стратегічний тристоронній Меморандум з Міжнародною Фінансовою Корпорацією (МФК) та Міністерством фінансів України (МФУ) з метою підготовки АБ «УКРГАЗБАНК» до приватизації. Одним з ключових кроків такої підготовки є надання Банку кредиту з можливістю конвертації в капітал.

Підписання угоди та входження МФК в капітал Банку стане першим кроком до скорочення державної частки у банківському секторі та потужним сигналом для всіх інвесторів, що країна виконує свої зобов’язання з реформування банківського сектору України та побудови сталої банківської моделі, заснованої на кращих світових практиках.

Веб-сайт банку

http://www.ukrgasbank.com