Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Укрексімбанк

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДЕРЖАВНИЙ ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНИЙ БАНК УКРАЇНИ» (далі – Банк) утворено відповідно до розпорядження Президента України від 27.04.2000 № 189, постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2000 № 1020 шляхом перетворення Державного експортно-імпортного банку України у відкрите акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України», тип якого відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.04.2009 № 375 змінено на публічне акціонерне товариство.

Банк є правонаступником Державного експортно-імпортного банку України, утвореного згідно з Указом Президента України від 03.01.1992 № 29 та зареєстрованого Національним банком України 23.01.1992 за № 5.

Єдиним акціонером Банку, якому належить 100% акцій Банку, є держава. Функції з управління корпоративними правами держави у АТ «Укрексімбанк» здійснює Кабінет Міністрів України, який також виконує функції вищого органу управління державного банку.

Голова Правління Банку – Єрмаков Сергій Олександрович.

Члени Правління Банку*: Дмитро Каплюк, Михайло Медко, Олександр Щур.

Голова Наглядової ради Банку* –

Члени Наглядової ради Банку*: Сільвія Юмі Ганссер-Поттс (незалежний член), Разван Мунтеану (незалежний член), Роберта С. Коссман (незалежний член), Футало Ростислав Богданович (незалежний член), Домінік Меню (незалежний член), Вікторія Страхова (представник держави від Президента України), Юрій Буца (представник держави від Кабінету Міністрів України), Олександр Бевз (представник держави від Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики).

*Інформація станом на 11.01.2024

Вебсайт банку  https://www.eximb.com