Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Укрексімбанк

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДЕРЖАВНИЙ ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНИЙ БАНК УКРАЇНИ» (далі – Банк) утворено відповідно до розпорядження Президента України від 27.04.2000 № 189, постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2000 № 1020 шляхом перетворення Державного експортно-імпортного банку України у відкрите акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України», тип якого відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.04.2009 № 375 змінено на публічне акціонерне товариство.

Банк є правонаступником Державного експортно-імпортного банку України, утвореного згідно з Указом Президента України від 03.01.1992 № 29 та зареєстрованого Національним банком України 23.01.1992 за № 5.

Єдиним акціонером Банку, якому належить 100% акцій Банку, є держава. Функції з управління корпоративними правами держави у АТ «Укрексімбанк» здійснює Кабінет Міністрів України, який також виконує функції вищого органу управління державного банку.

Голова Правління Банку – Єрмаков Сергій Олександрович.

Члени Правління Банку*: Ігнатенко Олександр Степанович, Каплюк Дмитро Євгенійович, Муравіцкий Олександр Олександрович, Щур Олександр Володимирович, Медко Михайло Богданович, Монастирська Світлана Миколаївна (перебуває у відпустці по догляду за дитиною).

Головою Наглядової ради Банку є Гордієнко Оляна Павлівна (незалежний член).

Члени Наглядової ради Банку*: Шишло Дімітрі, Коновець Сергій Олександрович, Винярський Владислав Володимирович, Меню Домінік, Урбан Ласло – незалежні члени, Буца Юрій Богданович (представник держави від Кабінету Міністрів України), Страхова Вікторія Костянтинівна (представник держави від Президента України), Терентьєв Юрій Олександрович (представник держави від Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики).

*Інформація станом на 01.09.2022

Вебсайт банку  https://www.eximb.com