Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Вакансії

Розпочато конкурсний відбір до Проектного офісу відновлення та реформ при Міністерстві фінансів України

Запрошуємо фахівців взяти участь у відборі на посади у Проектному офісі відновлення та реформ при Міністерстві фінансів України.

Проектний офіс відновлення та реформ допомагає Міністерству фінансів у здійсненні пріоритетних реформ. Офіс – це частина програми «Архітектура відновлення та реформ в Україні» (URA). URA – це комплексна програма технічної допомоги, запроваджена Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) у партнерстві з Європейським Союзом для підтримки важливих процесів відновлення та реформ в Україні. Програма фінансується Багатостороннім Донорським Фондом Стабілізації та Сталого Розвитку України під управлінням ЄБРР. Учасниками Фонду є Австрія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Латвія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Велика Британія, США та Європейський Союз, найбільший донор.

Очікуваний старт контракту 29 липня 2024 року тривалістю до серпня 2025 року з можливістю пролонгації в залежності від наявного фінансування та результатів роботи консультанта.

Наразі ми розширюємо нашу команду та шукаємо кваліфікованих фахівців на 2 посади:

1. Старшого проектного менеджера за напрямом Покращення процесу Міжнародної співпраці у фінансовій сфері

2. Старшого проектного менеджера для покращення бюджетування на місцевому рівні

Кінцевий строк прийому документів: 23:59 (Київський час) 21 липня 2024.

Кандидати мають надіслати заповнену аплікаційну форму, зобов`язання про нерозголошення, резюме та професійну рекомендацію (оригінал англійською або українською мовою з перекладом на англійську) разом із контактними даними двох інших рекомендодавців, які у разі потреби зможуть підтвердити професійні здібності та/або освіту кандидата.

Документи потрібно надіслати на адресу mof.rst@reforms.in.ua до вказаного кінцевого строку прийому. Усі документи мають бути заповнені англійською мовою. Кандидати, які надіслали неповний пакет документів (аплікаційна форма, резюме, зобов`язання про нерозголошення та рекомендаційний лист), не будуть розглядатися у конкурсному відборі.

Будь ласка, завантажте та заповніть файли з детальним описом посади, аплікаційну форму відповідно до посади та зобов`язання про нерозголошення.

Посилання на документи:

1. Старший проектний менеджер за напрямом Покращення міжнародної співпраці у фінансовій сфері (Відновлення України)

Аплікаційна форма Покращення міжнародної співпраці Кат. 1 Старший проектний менеджер (Відновлення України)

2. Старший проектний менеджер для покращення бюджетування на місцевому рівні

Аплікаційна форма Покращення бюджетування на місцевому рівні Кат.1 Старший проектний менеджер

Зобов`язання про нерозголошення