Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Вакансії

Розпочато конкурсний відбір до Проектного офісу реформ при Міністерстві фінансів України

Запрошуємо фахівців взяти участь у відборі на посади у Проектному офісі реформ при Міністерстві фінансів України.

Проектний офіс реформ допомагає Міністерству фінансів у здійсненні пріоритетних реформ. Офіс – це частина програми «Українська Архітектура Реформ» (URA), яка є спільною ініціативою ЄС та ЄБРР, що фінансується за рахунок Мультидонорського фонду під управлінням ЄБРР, в якому ЄС є найбільшим донором.

Наразі ми розширюємо нашу команду та шукаємо кваліфікованого фахівця на посаду Проектного менеджера/аналітика за напрямом Покращення міжнародної співпраці у фінансовій сфері (Відновлення України).

Кінцевий строк прийому документів: 23:59 (Київський час) 03 березня 2024.

Кандидати мають надіслати заповнену аплікаційну форму, зобов`язання про нерозголошення, резюме та професійну рекомендацію (оригінал англійською або українською мовою з перекладом на англійську) разом із контактними даними двох інших рекомендодавців, які у разі потреби зможуть підтвердити професійні здібності та/або освіту кандидата.

Документи потрібно надіслати на адресу mof.rst@reforms.in.ua до вказаного кінцевого строку прийому. Усі документи мають бути заповнені англійською мовою. Кандидати, які надіслали неповний пакет документів (аплікаційна форма, резюме, зобов`язання про нерозголошення та рекомендаційний лист), не будуть розглядатися у конкурсному відборі.

Будь ласка, завантажте та заповніть файли з детальним описом посади, аплікаційну форму відповідно до посади та зобов`язання про нерозголошення.

Посилання на документи:

Проектний менеджер/аналітик за напрямом Покращення міжнародної співпраці у фінансовій сфері (Відновлення України)

Аплікаційна форма Покращення міжнародної співпраці Кат 2 Проектний менеджер (Відновлення України)

Зобов`язання про нерозголошення