Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації. E-mail для запитань та пропозицій support@minfin.gov.ua

Вакансії

Розпочато конкурсний відбір до Проєктного офісу реформ при Міністерстві фінансів України

Запрошуємо фахівців взяти участь у відборі на посади у Проєктному офісі реформ при Міністерстві фінансів України.

Проєктний офіс реформ допомагає Міністерству фінансів у здійсненні пріоритетних реформ. Офіс фінансується за рахунок Мультидонорського рахунку для стабілізації та сталого розвитку України (MDA) Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), грантодавцями якого є: Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія, США та Європейський Союз, найбільший донор.

Наразі ми розширюємо нашу команду та шукаємо 2 кваліфікованих фахівців на посади Старших проєктних менеджерів за напрямом Реформа управління державними фінансами.

Кандидати мають надіслати заповнену аплікаційну форму (з підписаною скан-копією останньої сторінки), резюме та професійну рекомендацію (рекомендаційний лист з підписом рекомендодавця) на адресу mof.rst@reforms.in.ua до 23:59 за Київським часом 11 червня 2020 р. Усі документи мають бути заповнені англійською мовою. Кандидати, які надіслали неповний пакет документів (аплікаційна форма, резюме та рекомендаційний лист), не будуть розглядатися у конкурсному відборі.

Будь ласка, завантажте файли з детальним описом посад та аплікаційну форму.

Аплікаційна форма

Реформа управління державними фінансами
01 Старший проєктний менеджер – Реформа управління державними фінансами
02 Старший проєктний менеджер – Реформа управління державними фінансами