Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Кабмін продовжує вдосконалювати нормативну базу в сфері верифікації

Уряд вніс зміни до деяких актів Кабінету Міністрів України щодо здійснення верифікації та моніторингу державних виплат. Постанову прийнято на виконання нового Закону України «Про верифікацію та моніторинг державних виплат» та з метою приведення у відповідність до нього чинних актів Уряду з питань верифікації.

Нові положення зокрема:

  • відображають особливості формування рекомендацій під час здійснення превентивної верифікації, що у подальшому дозволить застосовувати саме цей вид верифікації;

  • вдосконалюють Порядок обробки та захисту персональних даних під час здійснення верифікації, що дозволить належним чином забезпечити захист цих даних;

  • приводять у відповідність термінологію та положення до Закону України «Про верифікацію та моніторинг державних виплат».

Реалізація нових положень сприятиме удосконаленню нормативно-правової бази, що регулює здійснення верифікації та моніторингу державних виплат. Формування якісної нормативної бази для проведення верифікації державних виплат дозволить підвищити результативність роботи у цій сфері та заощадити бюджетні ресурси.