Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Уряд створив міжвідомчу робочу групу для координації переговорів з МВФ

Кабінет Міністрів створив міжвідомчу робочу групу з питань координації переговорного процесу з Міжнародним валютним фондом. Відповідне рішення відображене в постанові, яка була проголосована на засіданні КМУ сьогодні – 21 жовтня 2020 року. 

Відповідна міжвідомча робоча група – це тимчасовий консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів України, який утворений з метою виконання зобов’язань Української Сторони в рамках Програми «Стенд-бай».

Головою міжвідомчої робочої групи стане Урядовий уповноважений з питань управління державним боргом Юрій Буца .

Крім того, до складу Групи зі сторони Мінфіну також увійдуть заступник Міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрій Драганчук, на якого покладені обов’язки заступника голови Групи, радник Міністра фінансів Юлія Пашко, а також начальник відділу співробітництва з МВФ Управління міжнародного співробітництва Міністерства фінансів Дмитро Манцуров - секретар Робочої групи.

Нагадаємо, до кінця 2020 року Україна розраховує отримати 700 мільйонів доларів США в рамках чинної програми «Стенд-бай».

«Україна виконує структурні маяки в рамках спільної з МВФ програми «Стенд-бай».  Відповідно до графіку, в червні було затверджено Плани по скороченню NPL державних банків. Також в червні було спрощено процедуру зміни постачальників газу для побутових споживачів. У вересні ми прийняли необхідне законодавство для роботи ДПС та Держмитслужби в якості єдиної юридичної особи. НКРЕКП було прийнято рішення про встановлення тарифів на опалення, органи місцевого самоврядування майже завершили встановлювати свої тарифи», - зауважує заступник Міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрій Драганчук.