Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Врегулювано питання здійснення Казначейством платежів за видатками, пов’язаними з підготовкою до опалювального сезону та енергозбереженням

Сьогодні  на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до пункту 19 Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану» (далі – Порядок).

Реалізація прийнятої постанови дасть можливість органам місцевого самоврядування забезпечити своєчасну підготовку до опалювального сезону та створить умови для проведення очного навчання в освітніх закладах.

Прийняті зміни врегульовують питання здійснення Казначейством, його територіальними органами в особливому режимі в умовах воєнного стану платежів за видатками місцевих бюджетів. Такі видатки пов’язані з підготовкою об’єктів комунальної інфраструктури до проходження осінньо-зимового періоду 2022/23 років. Постановою розширено перелік видатків загального і спеціального фондів місцевих бюджетів, за якими здійснюються платежі за дорученнями на підготовку об’єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження.

Також у рамках прийнятої постанови Кабінету Міністрів України внесено зміни до підпункту 2 пункту 19 Порядку в частині платежів на облаштування споруд цивільного захисту (укриття, бомбосховища тощо).