Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Мінфін: за програмою «Доступна іпотека 7%» підписано 871 кредитних договорів на 746,43 млн грн

Станом на 27 вересня поточного року уповноваженими банками з виконання Державної програми «Доступна іпотека 7%» підписано 871 кредитних договорів на загальну суму 746,43 млн грн, при чому як на первинному (24,1%), так і вторинному (відповідно – 75,9%) ринках.

Загалом до уповноважених банків надійшло 1254 заявок на участь у програмі на загальну суму 1092,05  млрд грн, з яких 23,3% становить первинний ринок і 76,7% – вторинний.

У Програмі задіяно 23 регіони, у тому числі м. Київ. Згідно з поданими громадянами заявками на отримання кредитів, найактивнішими регіонами у минулому тижні були:

- м. Київ (33,6 %)

- Київська обл. (30,9 %)

- Харківська обл. (6,4 %)

- Львівська обл. (6,0 %)

- Рівненська обл. (3,9 %)

- інші (19,2%).

 Приріст порівняно з даними початку минулого тижня становить:

+4% – кількості кредитів та +5% – суми кредитів;

+3% – кількості заявок та +4% – суми заявок.

Загалом у програмі беруть участь 17 уповноважених банків. Банки, що долучилися до держпрограми, продовжують удосконалювати власні процедури іпотечного кредитування згідно з умовами Програми, розробляють інформаційні матеріали для потенційних позичальників, проводять навчання персоналу тощо.

Звертаємо увагу потенційних позичальників, що саме банк приймає рішення стосовно видачі кредиту, використовуючи власну методологію оцінки платоспроможності потенційного позичальника.

Нагадаємо, що запуск «Доступної іпотеки 7%» відбувся 1 березня на виконання ініціативи Президента України Володимира Зеленського. 

З переліком уповноважених банків та умовами програми можна ознайомитись за посиланням.