Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Мінфін: З початку року на соцвиплати було спрямовано 371,3 млрд грн

У січні ‒ жовтні 2023 року із держбюджету на соцвиплати було спрямовано 371,3 млрд грн, зокрема у жовтні – 35,42 млрд гривень.

Ці кошти було спрямовано в обсязі:

  • 226,6 млрд грн, із них у жовтні – 22,7 млрд грн, ‒на фінансове забезпечення виплати пенсій, надбавок та підвищень до пенсій, призначених за пенсійними програмами, та дефіциту коштів Пенсійного фонду;

  • 85,6 млрд грн, із них у жовтні – 8,3 млрд грн, ‒ на соціальний захист громадян, які потрапили у складні життєві обставини;

  • 36,5 млрд грн, із них у жовтні – 2,1 млрд грн, ‒ на підтримку малозабезпечених сімей та надання пільг і житлових субсидій громадянам.

  • 20,2 млрд грн, із них у жовтні – 2,0 млрд грн, ‒ на соціальний захист дітей та сім’ї;

  • 2,2 млрд грн, із них у жовтні – 0,3 млрд грн, ‒ на соціальний захист осіб з інвалідністю;

  • 0,2  млрд грн, із них у жовтні – 0,02 млрд грн, – на оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої уваги. 

«Соціальна підтримка людей є пріоритетом для Уряду України. Так, у наступному бюджетному році на соціальний захист громадян передбачено 469,4 млрд гривень. Пріоритетом залишається виплата пенсій, допомога дітям та малозабезпеченим сім’ям, які потрапили у складні життєві обставини, виплата пільг і субсидій та соціальний захист осіб з інвалідністю. Продовжуємо адресно допомагати всім, хто цього найбільше потребує», ‒ прокоментував заступник Міністра фінансів Роман Єрмоличев.