Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації. E-mail для запитань та пропозицій support@minfin.gov.ua

Україна отримала декілька нагород Bond Awards 2021 від видання GlobalCapital

16 червня 2021 року GlobalCapital оприлюднив переможців премії  Bond Awards 2021 на віртуальній церемонії нагородження. 
Україна зайняла друге місце в категорії «Найбільш вражаючий емітент з регіону СНД та колишніх членів СНД». Юрій Буца, Урядовий уповноважений з питань управління державним боргом, третій рік поспіль отримує нагороду та займає друге місце в номінації «Найбільш видатний представник держави, відповідальний за залучення капіталу в регіоні Центрально-Східної Європи».

Премія GlobalCapital Bond Awards надається вже 14-тий рік поспіль і є головною нагородою на міжнародному ринку облігацій. Переможці визначаються шляхом опитування учасників міжнародного ринку капіталу.
"Вітаю команду Мінфіну та Юрія Буцу з черговим міжнародним визнанням професійної роботи в сфері управління державним боргом. Незважаючи на всі виклики, Мінфін утримує боргову безпеку держави та залишається активним і успішним учасником міжнародного ринку капіталу. Ми продовжимо працювати над укріпленням довіри міжнародного фінансового співтовариства та покращенням інвестиційного іміджу України,"– зазначив Сергій Марченко, Міністр фінансів України.