Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації. E-mail для запитань та пропозицій support@minfin.gov.ua

Підсумки тижня за результатами програми «Доступні кредити 5-7-9%»: 330 нових кредитів на суму в 652 мільйона гривень

Завдяки державній програмі підтримки мікро та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%» підприємці збільшили кількість робочих місць на 10%. 

Відповідно до наданих Фондом розвитку підприємництва даних Міністерству фінансів за перше півріччя, підприємці завдяки отриманим доступним позикам створили 1028 нових робочих місць.  При цьому загальна кількість персоналу цих позичальників Програми та пов'язаних компаній складає 9484 працівника. Тобто, кожен 10-й працюючий в мікро та малому бізнесі, який скористався умовами  Програми, отримав своє робоче місце завдяки доступним кредитам.

Загалом за 6 місяців від моменту старту  Програми «Доступні кредити 5-7-9%» уповноважені банки видали  майже три тисячі (2933) позик на загальну суму в 6,782 мільярда гривень. З них 5,469 мільярда гривень були видані в якості рефінансування попередньо отриманих позик, 1,115 мільярда підприємці отримали на капітальні інвестиції та 157,626 мільйона гривень – на поповнення оборотних коштів.

За останній тиждень уповноважені банки видали 330 кредитів на загальну суму 652 мільйона гривень. 82% (532 мільйона гривень) від загальної суми  укладених угод складають угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів. 13% (83 мільйона гривень) – це видані уповноваженими банками так звані інвестиційні кредити. І позики на поповнення оборотних коштів складають 5% (37 мільйона гривень). 

Нагадаємо, позику в рамках Програми можна отримати в АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Укрексімбанк», АТ АКБ «Банк Львів», ПАТ «ПУМБ», АТ «БАНК АЛЬЯНС», АТ «КРЕДОБАНК», ПАТ «БАНК ВОСТОК», АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ «ТАСКОМБАНК», АТ «Альфа-банк», АТ «КБ «ГЛОБУС», АТ «МЕГАБАНК», АТ «ПОЛІКОМБАНК», АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», а також, відповідно, КредитВест Банк та ОТП Банк.